Anahtar Kopyalama

Anahtar Kopyalama, Bodrum’da anahtar çoğaltma  hizmeti için bize ulaşıp, merkez‘de bulunan işyerimizden dakikalar içerisinde anahtarınızın yedeğini alabilirsiniz.

+90 531 503 2843

Anahtar Kopyalama Nasıl Yapılır?

Anahtar kopyalama işlemini en kusursuz şekilde yapabilmenin sırrı, kopyalama işlemi için özel olarak üretilmiş makinaları kullanmaktır.
Bir çok çeşidi bulunan bu makinalar, gelişen teknolojiyle birlikte artık sadece işyerinde değil; müşterinin bulunduğu konuma taşınarak da ev anahtarı kopyalama hizmeti verilebilmektedir.
Farklı çeşitleri bulunan bu makinelerin kopyalama sistemlerinden Yale Anahtar ve Bilyalı Anahtar kopyalama nasıl yapılır aşağıda sizlere anlatmaya çalışacağız;

Yale Anahtar Kopyalama Nasıl Yapılır?

  1. Öncelikle kopyalanacak orijinal anahtar, makinanın bıçağı olmayan tarafına; diğer ham anahtar bıçak olan tarafa yerleştirilir.
  2. Makinayı boşa düşürme işleminden sonra başlatma tuşuna basılarak işlem başlatılır.
  3. Makine mengeneye yerleştirilmiş olan orijinal anahtarın şeklini, bıçak olan tarafa yerleştirilen ham anahtara kopyalayarak anahtarı şekillendirir ve yedeğini çıkarır.
  4. Daha sonra tel fırça makinasıyla anahtarın çapakları alınır ve anahtar kopyalama işlemi tamamlanır.

Bilyalı Anahtar Kopyalama Nasıl Yapılır?

  1. Diğer sistem gibi burada da 2 anahtar yuvalarına yerleştirilir.
  2. Farklı olarak makine elle manuel olarak hareket ettirerek ettirilerek önce ön yüzü, daha sonra çevrilerek diğer tarafı kopyalanır.
anahtar kopyalama, anahtar kopyalama fiyatları
bodrum en yakın çilingir
Uzman Çilingir

Bodrum, Bizim Çilingir Hizmetleri

Bizim Çilingir” Servisi İle En Ekonomik Çilingir Servisini Çağırın

+90 531 503 28 43
anahtar kopyalama fiyat, bodrum merkez anahtar kopyalama

Anahtar Kopyalanması Ne Kadar Sürer?

Anahtar kopyalama süresi, standart bir anahtar için ortalama olarak 1-2 dakika kadar sürmektedir. Anahtarın makinada ayarlanması, kesilmesi ve daha sonra kopyalanan anahtarın çapaklarının alınması ile işlemler bitirilir.

Çilingir Anahtar Kopyalar Mı?

Evet, genel olarak çoğu çilingir bir işyerine sahiptir ve kopyalama hizmeti verirler. Bunun dışında; kapı kilidi açar, çelik kasa açar, oto kapısı açar, dolap kilidi açar, çelik kasar açar ,barel takar ve kilit tamiri yapabilir.

Anahtar Kopyalama Fiyatları Ne Kadar?

Anahtar kopyalama fiyatı, genel olarak standart anahtarlarda 5₺ ile 25₺ arası, Otomobillerde teknolojisine bağlı olarak 20₺ ile 150₺ arası, Kasa anahtarı kopyalama 20₺ ile 100₺ arası değişmektedir.