bodrum en yakın çilingir servisi
Uzman Çilingir

Bizim Çilingir Hizmetleri, Bodrum

“Bodrum Çilingir” Servisi İle En Ekonomik Çilingir Servisini Çağırın

+90 531 503 2843

Hizmet Bölgelerimiz

Biz, Çilingir ihtiyaçlarınıza Yardımcı Olmak Konusunda, Güvenilir Çilingir Ustalarından Oluşan Bir Ekibiz

Kapı çilingir, Kapı Açma, Kilit Değiştirme, Araba Anahtarı Kopyalama, Anahtar Kopyalama, Kasa Açma, Dolap Açma, Barel Tamir ve Montajı, Her Marka ve Model Oto Çilingirliği, Kasa Çilingir, İşyeri Çilingirliği, Topuzlu Kilit Montajı ve Tamiri, Tuzaklı Kilit Montajı ve Tamiri, Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri, Emniyet Kelepçesi Montajı, Mul-T-Lock Kilit Montajı ve Tamiri, Eski Tip Kasa Açma ve Tamiri, Immobilizer Anahtar Kopyalama, Elektronik Kilit Montajı ve Tamiri, Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri, Çelik Kasa Çilingir, Emniyet Kilidi Montajı ve Tamiri, Göbek Değiştirme verdiğimiz hizmetlerdendir.

ortakent çilingir, bodrum ortakent çilingir
  • En Yakın Çilingir

1996 senesinde Ortakent ve Yahşi köylerinin birleşmesiyle beldeye dönüşmüştür. Daha sonra TBMM’de Kasım 2012’de kabul edilen kanun ile mahalle olmuştur.

Ortakent’in eski adı Müskebi (Müsgebi) ‘dir.  (Kaynak: wikipedia)

Bu güzide mahallemize çok yakın konumda bulunan Bizim Çilingir servisimiz, en ekonomik fiyatlarla Ortakent’e 15 dakika’da çilingir hizmeti vermektedir.

  • En Ekonomik Çilingir

Bodrum merkez’e 18km uzaklıkta olan Yalıkavak 1988 yılında Gökçebel ve Geriş köylerinin birleşmesiyle belde haline gelmiştir. 2012’de TBMM’de alınan kararla mahalle olmuştur. Yeldeğirmenleri eşliğinde eşsiz bir yolculuk sunar Yalıkavak misafirlerine. (Kaynak: wikipedia)

Özellik yaz aylarında turizm açısından çok fazla konuğu olan Yalıkavak, güvenlik açısından en dikkat edilmesi gereken bölgelerdendir. Bu sebeple evleriniz için güvenlik önlemlerinizi aksatmamanız çok önemlidir. İhtiyacınız olması durumunda Çilingir servisimiz, en ekonomik fiyatlarla Yalıkavak’a 15 dakika’da çilingir hizmeti vermektedir.

yalıkavak çilingir, bodrum yalıkavak anahtarcı
bitez çilingir servisi, bodrum bitez anahtarcı
  • En Ekonomik Çilingir Fiyatları

Bodrum merkez’e 8 km uzaklıkta olan Bitez, mavi bayraklı plajıyla ünlüdür. Kasım 2012’de kabul edilen kanun ile mahalle olmuştur. (Kaynak: wikipedia)

Bitez’de Kapı çilingir, kasa açma, oto kapısı açma, göbek barel tamir-değişim ve diğer tüm çilingir hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşabilirsiniz.

Bodrum’un Tüm Beldelerine Çilingir Hizmeti Sunuyoruz

Çilingir Hizmeti sunuduğumuz Bodrum’un beldeleri;

Bitez,
Türkbükü,
Gümüşlük,
Gümüşdoğan,
Konacık,
Mumcular,
Ortakent Yahşi,
Turgutreis,
Yalı,
Yalıkavak.